Proszę tylko pamiętać o kilku ważnych sprawach: o kulturze języka, dobrych obyczajach i szacunku.
Jeśli chodzi o kulturę języka, to chyba każdy rozumie, co to znaczy: między innymi to, by nie używać brzydkich czy obraźliwych wyrazów, pisać bez rażących błędów, no i przede wszystkim sensownie!
Dobre obyczaje to po prostu dobre obyczaje i już. Jeśli ktoś potrzebuje porady w tej materii, to zapraszam.
Pisząc zaś o szacunku mam na myśli nie tylko szacunek do siebie nawzajem (to jest przecież oczywiste), ale także szanowanie cudzej pracy, czyli inaczej mówiąc, przestrzeganie praw autorskich. Pamiętajcie o tym, zwłaszcza przy buszowaniu w internecie, wyszukiwaniu fajnych obrazków, tekstów, czy filmików. Zachęcam do korzystania z tych, które mają licencję CC.
Super nazwa.
OdpowiedzUsuńDziękuję!
Usuń