Moi drodzy uczniowie, mili Rodzice uczniów, kochani czytelnicy!
Cieszę się, że założyłam tego bloga, bo dzięki niemu będziemy mieli możliwość komunikowania się i spotykania nie tylko w lokalu biblioteki (Oj, jak to daleko, prawda?) czy na lekcjach, ale także w sposób zdalny, poprzez CZYTAKI BLOG (fajna nazwa, prawda? Sama ją wymyśliłam!).
Zapraszam nie tylko wszystkie "czytaki", ale także "słuchaki" i w ogóle "myślaki". Osobom mającym wątpliwości wyjaśniam, że "czytaki" to ci, którzy przepadają za czytaniem książek; zaś "słuchaki" to ci, którzy przepadają słuchać czytanych im książek. Zresztą, jedno nie wyklucza drugiego, można być i słuchakiem i czytakiem. Natomiast "myślaki" to... Czekam na Wasze pomysły!
Wasza pani bibliotekarka (czytak)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz