poniedziałek, 12 listopada 2012

Co czytamy?

Nie wiem na razie, co obecnie czytacie lub czego słuchacie, Moi Kochani. W takim razie opowiem wam, co się ostatnio czyta u mnie w domu. Właśnie skończyłam czytać ( po raz 12) "Potop" Henryka Sienkiewicza i w sposób płynny, naturalny i natychmiastowy przeszłam do "Pana Wołodyjowskiego". Moje najstarsze dziecko zaczyna czytać fenomenalnego "Towarzysza don Camillo" Guareschi; młodsze, rozkoszując się rolą słuchaka, poznaje "Hobbita" J. R. R. Tolkiena; trzecie odpoczywa po lekturze "Ani z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery czytając sobie kolejny tom komiksu z Kaczorem Donaldem; a czwarte, które jest słuchakiem nie umiejącym jeszcze czytać, słucha przygód "Mrówki Andy" autorstwa Geralda D. O'Nan z pięknymi ilustracjami Normana McGary, według pomysłu Lawrence W. O'Nan.
A co wy czytacie? Czego słuchacie?

2 komentarze:

  1. Czytamy Jeżycjadę (nie ma jak stary klasyk)
    Przypominamy sobie losy Zwiadowców (któryś raz)
    Poznajemy Niewidzialną grę
    Wciągamy się w losy Kaczora Donalda

    To wszystko robimy MY

    -czytelnick

    OdpowiedzUsuń