Piknik z poezją
Kochani
uczniowie!
Wszystkich,
którzy lubią słońce, wiosnę, śpiew ptaków i szum drzew zapraszamy na wiosenne spotkanie z poezją, które
będzie miało postać pikniku!
Weźcie ze sobą coś dobrego do jedzenia (oczywiście do podzielenia się z innymi!), telefony z nagraniami i wesoły nastrój. Będziemy wspólnie szukać poezji. Znajdziemy ją zapewne w przyrodzie, wierszach, ale też w tekstach Waszych ulubionych piosenek. „Wszystko jest poezją, każdy jest poetą…” No, właśnie, kto to powiedział? Nagroda dla tego, kto odgadnie! Dwie nagrody dla tego, kto przyniesie na piknik jakieś utwory tego autora!
Weźcie ze sobą coś dobrego do jedzenia (oczywiście do podzielenia się z innymi!), telefony z nagraniami i wesoły nastrój. Będziemy wspólnie szukać poezji. Znajdziemy ją zapewne w przyrodzie, wierszach, ale też w tekstach Waszych ulubionych piosenek. „Wszystko jest poezją, każdy jest poetą…” No, właśnie, kto to powiedział? Nagroda dla tego, kto odgadnie! Dwie nagrody dla tego, kto przyniesie na piknik jakieś utwory tego autora!
Szczegółowych
informacji udzielają nauczyciele bibliotekarze. Zapraszamy!!!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz